Доїння на пасовищі

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Підготовка та впровадження механізованого доїння корів на пасовищі

Здешевлення витрат на збирання молока у громадах – один зі стратегічних пріоритетів для Об’єднання.

Для цього розглядаються дві основні схеми:

  1. Доїння та збирання молока на пасовищі у громаді з подальшим охолодженням на центральному молоко збиральному пункті,
  2. Збирання громадського молока на базі сімейних ферм.

Інноваційний проект механізованого доїння корів на пасовищі покликаний підвищити якість молока, збільшити продуктивність корів, зменшити робоче навантаження власників корів, сприяти вищій реалізаційній ціні молока через цілодобове безпривязне утримання корів на культурному пасовищі від травня до листопада кожного календарного року.

Для реалізації проекту обираються сільські громади та фермерські господарства, ініціативні групи людей, які географічно належать до Львівської чи Івано-Франківської областей та бажають на своїй території створити культурне пасовище та долучитися до проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

Дослідження громад відбувається встановленою методологією, яка відбувається у декілька етапів:

  1. Проводення зустрічі з сільською громадою, владою села, власниками корів та кандидатами на сімейну ферму, ініціативними людьми з-поміж громади для ознайомлення з проектом запровадження доїння корів на пасовищі
  2. Проведення зустрічей з фокусною групою – особами, котрі готові залучити своїх корів до проекту
  3. Відбір зразків грунту для лабораторного аналізу
  4. Ознайомлення та підписання з громадою чи фермерським господарством протоколу про наміри у якому відборажені права та обов’язки сторін
  5. Розрахунок та закупівля обладнання, матеріально-технічних та агрномічних засобів в тому числі у сфері охорони навколишнього середовища, і зокрема, грунтів і водних ресурсів, для створення культурного пасовища та запровдження системи доїння на пасовищі
  6. Проведення навчання для осіб, котрі відповідальні за проведення доїння на пасовищі у кооперативах
  7. Запуск доїння корів на пасовищі з обов’язковим місячним аналізом діяльності
  8. Підведення підсумків та результатів роботи після завершення доїння на пасовищі у календарному році.

Обов’язковими елементами для промоції переваг та можливостей проекту є розробка та друк рекламних буклетів та плакатів, а також написання методичних рекомендацій для впровадження системи доїння на пасовищі у сільських громадах.

У 2017р. планується встановити 15 нових установок доїння на пасовищі і якщо враховувати 6 раніше встановлених, то загалом у 2017 році запланована кількість сягатиме 21 діючу систему механізованого доїння корів на пасовищі. У 2018 році планується встановити додаткові 20 систем доїння на пасовищі, що у підсумку становитиме 41 діючу систему доїння на пасовищі, включаючи природоохоронні заходи щодо ефективного використання водних ресурсів та належного управління стічними водами.

У результаті впровадження системи механізованого доїння корів на пасовищі допоможе створити 41 культурне пасовище з ефективним підведенням води, забезпечить створення 100 робочих місць і навчить господарювати людей на своїй землі.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.