Сільськогосподарський кооператив - це добровільне об'єднання та участь у спільній сільськогосподарській виробничій діяльності з метою організації виробництва, заготівлі, переробки та збуту продукції.
Міжнародні принципи кооперації, які затверджені «Міжнародним кооперативним альянсом»
СОК “Молочний дар”
Реєстрація:
село Бережниця, Жидачівський район
Географія діяльності:
Стрийський, Жидачівський, Миколаївський, Городоцький, Самбірський, Мостиський та Дрогобицький райони
Кількість членів кооперативу: 18
Члени правління:
- Надія Яцишин – голова кооперативу
- Богів Микола-делегат у КО “Рівноправність”
- Ожібко Людмила
- Кравчишин Галина
- Ліщук Олександр – представник у товариство “Набіл”
СОК “ЕКОМ”
Реєстрація:
село Чесники Рогатинського району
Географія діяльності:
Чесники, Лучинці, Явче, Козарі
Кількість членів кооперативу: 54
Члени правління:
- Журавінський Олег – голова кооперативу
- Корчинська Любов
- Магмет Ліда
- Нагірняк Олег
- Борис Олеся
СОК “Загора”
Реєстрація:
с. Кам’яна Гора Жовківського району
Географія діяльності:
села Жовківського району
Кількість членів кооперативу: 56
Члени правління:
- Пилипець Микола – голова кооперативу
- Каліка Петро
- Харечко Марія
- Сало Руслан – делегат у КО “Рівноправність”
- Хрущ Володимир
- Жук Надія
- Губка Галина
СОК “Воля”
Реєстрація:
с. Малнівська Воля Мостиського району
Географія діяльності:
с. Малнівська Воля та села Самбірського району.
Кількість членів кооперативу: 23
Члени правління:
- Мелешко Олександра – голова кооперативу
- Даниляк Оксана
- Жила Ярослав
- Черепанін Олена
- Маїк Михайло
- Шпаковська Лілія
- Хохман Іван
СОК “Молочар”
Реєстрація:
село Воля Задеревацька Стрийського району
Географія діяльності:
Задеревач, Воля Задеревацька, Малі та Великі Дідушичі Стрийського району, Велика Туря і ростянець Долинського району.
Кількість членів кооперативу: 94
Члени правління:
- Яцик Михайло – голова кооперативу
- Стельмах Галина
- Хомин Руслан
- Яцків Василь
- Ілик Роман
- Дидин Лідія
- Лесів Галина
СОК “Покрова”
Реєстрація:
с. Лугове Бродівського району.
Географія діяльності:
Немяч, Шнирів, Руда Брідська Паликорови, Лугове, Лучківці, Заболотці, Висоцьке, Годосковичі, Ясенів, Бовдури, Білявці селах Бродівського району.
Кількість членів кооперативу: 285
Члени правління:
- Пастушок Любов – голова кооперативу
- Чехут Галина
- Околіта Ігор
- Яцинка Наталя
- Іванів Іван
- Гармідер Іван
- Войтович Андрій
СОК “Єдність-Л”
Реєстрація:
с. Літиня Дрогобицького району
Географія діяльності:
с. Дрогобицького р-ну: Городківка, Літиня, Верхній Дорожів та Самбірського району: Городище, Кульчиці, Нагірне
Кількість членів кооперативу: 81
Члени правління:
- Летнянка Василь– голова кооперативу
- Коваль Петро
- Кемпа Іванна
- Пурій Іван
- Огородник Максим
- Гулін Марія
- Лучків Василь
СОК “Бучачекопродукт”
Реєстрація:
с. Підзомочок Бучацького району Тернопільської області
Географія діяльності:
21 село Бучацького району
Кількість членів кооперативу: 1258
Члени правління:
- Грицак Олег – голова кооперативу
- Тихоліс Ірина
- Велещук Світлана
- Мельник Тарас
- Лось Андрій
СОК “Побужани”
Реєстрація:
с. Побужани Бузького району
Географія діяльності:
с. Побужани
Кількість членів кооперативу: 56
Члени правління:
- Захаревич Ігор – голова кооперативу
- Захаревич Богдан
- Піжарко Андрій
- Данильчу Зеник
- Наконечний Михайло
- Дітчук Оксана
- Кулик Галина
СОК “Лисятицький”
Реєстрація:
с. Лисятичі Стрийського району
Географія діяльності:
с. Лисятичі та Кути, Жидачівського району села Бережниця, Іванівці та Журавків, Миколаївського районау село Київець
Кількість членів кооперативу: 60
Члени правління:
- Мажак Орест – голова кооперативу
- Гуменна Ольга
- Цан Роман
- Ільницька Галина
- Стебівка Іванна
- Ожібко Людмила
- Давіцький Руслан