Заготівля та продаж кормів

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сучасні технології по заготівлі кормів, включають:  систему обробітку грунту до посіву, систему удобрення, підбір травосумішок, сівбу, догляд за посівами, розробку та впровадження інших технологічних процесів вирощування кормових культур.

Об’єднанням придбано обладнання – прес на великі тюки, косарка із плющилкою, розкидач, валкоутворювач, обмотувач тюків на полі. Таке виробництво сіна і сінажу заплановано здійснюватись у фермерському господарстві Буського району «Апогей-Агро» на площі 200 га.

Весною в попередньо підготовлений ґрунт здійснено посів сумішки багаторічних. Відпрацьовано механізм дотримання технологічних вимог, зокрема: своєчасного скошування; оперативного тюкування та обмотування плівкою тюків вагою 300-400 кг; необхідного мінерального підживлення між укосами; раціональне та безпечне використання кормів. Спільними зусиллями довели можливість заготівлі якісних кормів з вмістом протеїну 16-20% в перерахунку на абсолютну суху речовину, та відповдно вологістю сіна 8-13%, сінажу до 50%. Реалізація такого сіна передбачається серед членів наближених кооперативів. Через вдосконалення методики виробництва заготовлювати до 1600 тон сіна за сезон, в залежності від попиту ринку.

Об’єднання надає технологічні консультації: підготовка грунту, удобрення, сівба, догляд за посівами, збирання урожаю, заготівля та зберігання кормів і екологічні міркування, пов’язані з кожною з цих тем.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.