Реалізація молока

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Кооперативне об’єднання «Рівноправність» разом з локальними кооперативами дбають про оперативну реалізацію якісного молока з місць розташування механізованого доїння корів на пасовищі, сімейних ферм та молокозливних пунктів.

Партії молока, які формуються, відповідають першому ґатунку молока і в залежності від потреб та логістики покупця, можуть становити від 100л і до 7т охолодженої та готової до відправки молочної сировини.

Покупцями молока є надійні партнери Об’єднання:

  • ТзОВ «Молокозавод «Самбірський» (виробництво твердих сирів, масла, вершків, казеїну)
  • молокопереробний завод у с.Негівці Калуського р-ну Івано-Франківської області (сир косичка Чечіл, сир сулугуні, сир Моцарелла, кондитерські вироби)
  • молокопереробний завод у с.Мшанець Зборівського р-ну Тернопільської області (сметана, масло, сир кисломолочний, продукти хлібопечення)
  • ТзОВ «Хліб Трейд» (продукти хлібопечення)
  • приватні підприємці (продаж сирого молока та продуктів переробки)

Окремим пунктом варто відзначити наявність власної системи продажу сирого молока на ринках м.Львова. Успішно реалізується співпраця на умовах давальницької сировини із молокопереробним заводом «Скомекс» із виробництва сметани та сиру кисломолочного під власною торговою маркою «Білобока».

Перший кооперативний сучасний молоковоз.

Надзвичайний і Поважний Посол Канади в Україні Роман Ващук вручає ключі від молоковозу

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.