Історії успіху

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Перший ювіляр

На початку минулого століття в селі Завадів Стрийськогорайону розпочала свою історію молочарська кооперація на Галичині. За три десятки років своєї діяльності вона суттєво вплинула на відродження та утвердженні української самоідентичності. Через економіку в селах почалось відродження культурного, політичного життя українських громад. Роки діяльності колгоспів внесли зміни в уставлені відносини на селі, а кооперація була ліквідована. Колективне господарство підрізало ініціативу селян, а безгосподарність керівництва не мотивувала до роботи на селі.

Успіх поряд

Розвиток кооперативів має позитивний вплив на життя сільських громад. Сто років тому в селі Літиня Дрогобицького району  та в навколишніх селах діяв молочарський  кооператив «Єдність», але прихід радянської влади на Галичину спричинив його ліквідацію.

В 2011 році в рамках Проекту «Підвищення конкурентної  спроможності молочного сектору в Україні» в селі Літиня було відроджено сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Єдність Л». Членами кооперативу стали власники корів з сіл Літиня...

Продуманий маркетинг в кооперативі.

Одним із елементів, що забезпечують ефективну роботу СОК ЕКОМ, є його маркетингова стратегія. Це добре розуміє правління кооперативу, який вже багато років є партнером Львівської аграрної дорадчої служби. Першочергово в кооперативі звернули увагу на якість молока, що заготовляють від корів членів кооперативу. Спільно з тренерами Львівської аграрної служби в кооперативі постійно проводили навчання про виробництво якісного молока в подвірних господарствах селян.

Велику допомогу в питанні покращення якості молока надав...

Плідна співпраця ЛАДС із ФГ «Пчани- Денькович»

Ефективність роботи команди Львівської аграрної дорадчої служби можна відслідкувати в успішних історіях співпраці з сільськогосподарськими виробниками та кооперативами. Співпраця із цим господарством триває понад шість років, яке сьогодні у Жидачівському районі виробляє щоденно понад три тони молока, а середній надій на корову в ці травневі дні сягає 22 літри молока. Постійна робота молочних дорадників та тренерів дорадчої служби спільно з керівництвом господарства зробили конкретні кроки на покращення якості...
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.