Перша заготівля кормів у 2018 році
- On 04.05.2018
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Цьогорічна весна принесла приємні успіхи для фермерів виробників молока на Львівщині. Заготівлю кормів першими в області (а можливо і в Україні) почало господарство “Мостиське молоко”. 30 гектарів посіву озимого жита на сінаж було скошено цьогоріч 28 квітня. Поле господарі вже готують під посів кукурудзи на силос. Такий підхід дозволяє за сезон з площі збирати 2 врожаї фуражних культур з привабливим виходом поживних речовин. Клієнти БО ЛАДС гарно впроваджують ефективні методи господарювання, які впливають на прибутковість виробництва молока.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.



0 comments on Перша заготівля кормів у 2018 році