І знову про якість!
- On 09.05.2018
На дворі весна, яка вже більше нагадує літо, все ніби чудово але, що стосується якості молока, тут не все так добре. Найбільша проблема в тому, що невчасне охолодження молока та ігнорування фільтрації його перед охолодженням спричинює незворотні процеси втрати його якості, зменшення терміну придатності готового продукту та додаткові неприємні запахи та присмаки.
На перший погляд – це нібито нічого складного, проте в процесі виробництва молока, фермерам і фермеркам не легко досягнути хороших результатів. Під «хорошими результатами» ховається не мало і не багато: рівень соматичних клітин в молоці (не вище 400 тис), загальне бактеріальне осіменіння молока (не вище 500 тис), температура охолодження 40С (протягом години після закінчення доїння) та відсутність інгібуючи речовин (антибіотики, залишки миючих, сода…).
Насправді якісне молоко це:
- Здорова тварина
- Дотримання процедури доїння
- Чистота молочного обладнання
- Фільтрація молока
- Швидке охолодження




0 comments on І знову про якість!