Збори в кооперативі “Молочний дар”
- On 11.06.2018
10 червня в м.Дрогобич відбулися Загальні Збори СОК “Молочний дар”, в яких прийняли участь виробники молока з семи районів Львівщини. Потреба створення такого кооперативу була варіантом вирішення нових викликів, які виникли перед фермерами і фермерками. Укрупнення переробки молока, підвищення вимог до якості молока та потреба створення власної кооперативної переробки спонукає виробників до спільних дій на ринку молока.
Першим і важливим організаційним питанням новоствореного кооперативу було прийом нових членів, більшість з яких вже тривалий час співпрацюють із Львівською аграрною дорадчою службою та КО «Рівноправність». Члени кооперативу мали можливість познайомитись та розповісти про свої господарства. З дотриманням усіх процедур членство в кооперативі досягнуло 18 учасників, які працюють в Стрийському, Жидачівському, Миколаївському, Городоцькому, Самбірському, Мостиському та Дрогобицькому районах. Присутні на Загальних Зборах директор ЛАДС Паньків Іван та виконавчий директор КО “Рівноправність” Петришин Ігор наголосили, що кооператив має великий виробничий потенціал і є великі сподівання на його вагому роль в організації кооперативної переробки.
Присутність досвідчених членів правлінь, тренерів ЛАДС та менеджерів КО сприяло ефективному перебігу зборів з дотриманням кооперативних принципів. Ініціатива нових членів кооперативу була підтримана учасниками Загальних Зборів, що дозволило обрати членів правління та голову кооперативу. В рамках феміністичної та гендерної політики очолити кооператив довірили власниці сімейної ферми, Яцишин Надії. Позитивно, що членами правління є представники інших районів.
Вітаючи новообрану голову та членів правління представники Дорадчої служби наголосили на унікальності роботи кооперативу, де командна робота опирається на кооперативні принципи .Тренер з кооперації Михайло Вишньовський наголосив на важливості навчання в кооперативі, особливо членів правління. Новообране правління має ознайомитись з Стратегією КО “Рівноправність” та завданнями Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні». Директор ЛАДС Іван Паньків зауважив, що команда тренерів та менеджмент КО будуть допомагати та сприяти розвитку кооперативу.
Питання подальшої роботи кооперативу обговорювалося в наступних виступах присутніх учасників зборів. Бажання активного руху та ініціатива мала всебічну підтримку. Тепер повсякденна робота членів правління та голови кооперативу, комунікація, навчання, прийняття рішень і знову робота. Успіх обов’язково прийде





0 comments on Збори в кооперативі “Молочний дар”