Чергове засідання Правління КО СОК «Рівноправність»
- On 07.11.2018
За пропозицією виконавчого директора КО «Рівноправність» Ігора Петришина засідання правління КО періодично проводиться в місцевих кооперативах. Цього разу засідання правління відбувалося у славному історичному місті Бучач до якого гостинно запросив голова правління КО СОК «Рівноправність» Олег Грицак. На порядку денному були звіти щодо роботи і досягнень місцевих кооперативів та господарської діяльності Об’єднання з плануванням майбутніх дій.
Традиційно під час правління було заслухано звіти голови правління Олега Грицака та виконавчого директора Об’єднання Ігора Петришина. Про стан справ у місцевих кооперативах поділилися члени правління Ігор Околіта, Роман Цан та Іванна Кемпа. Важливим пунктом порядку денного правління була презентація бізнес-плану створення та дальшого функціонування кооперативного молокопереробного заводу від менеджера КО СОК «Рівноправність» Андрія Бліновського. Документ, який містить вагому текстову частину та конкретні розрахунки розроблений спеціалістами SOCODEVI. Після презентації та спільного обговорення членами правління Олег Грицак зауважив, що іншого шляху, окрім як створення кооперативної переробки у нас немає і тому необхідно об’єднувати всі зусилля на використання шансу, що дає Проект.
Після завершення правління, всі присутні побували у ФГ «Гадз», де на 800га площі вирощуються надзвичайно смачні яблука, груші та сливи. У злагодженому ритмі працівників та роботі обладнання якісний продукт впевнено захоплює український та закордонний ринки.
З позитивними враженнями учасники засідання Правління роз’їхалися для подальшої роботи у місцевих кооперативах та правліннях.



0 comments on Чергове засідання Правління КО СОК «Рівноправність»