Друга стратегічна сесія
- On 16.09.2019
Представники семи сільськогосподарських кооперативів КО «Рівноправність» стали учасниками другої сесії Стратегічного планування. Зовнішніми експертами заходу були представники ОК «Господар» та директор Львівської аграрної дорадчої служби Іван Паньків й тренер з кооперації Михайло Вишньовський.
Тренери Кооперативної академії Софія Буртак та Ірина Воловик спільно з учасниками визначали та обговорили стратегічні напрямки роботи КО «Рівноправність». Активна робота в групах дозволила почути думку кожного й напрацювати пріоритетні напрямки в організації послуг для членів кооперативів. Команда виконавчої дирекції КО «Рівноправність» представила результати своєї роботи з даного питання. Відрадно, що вирішення проблем нових викликів в молочному бізнесі, виконавча дирекція та представники кооперативів бачать в основному однаково. Активне спілкування представників львівських кооперативів з учасниками дніпровської команди дозволили зрозуміти проблеми галузі та потреби зміни в роботі об’єднання в умовах монополізації ринку молока та збільшенні кількості малих та середніх сімейних ферм.
Вдало підібрана локація проведення заходу дозволила його учасникам помилуватись краєвидами Карпат та ознайомитись з курортом Славське. Кооператорів чекають нові зустрічі й цікава робота над Стратегією КО «Рівноправність».


0 comments on Друга стратегічна сесія