Перше правління в 2020 році
- On 13.01.2020
Згідно правил внутрішнього розпорядку 10 січня відбулось перше засідання правління в новому році КО «Рівноправність». Для забезпечення ефективного проведення Загальних зборів в місцевих кооперативах та кооперативному об’єднанні члени правління розглянули ряд питань, що потребували обговорення спільно з працівниками КО. Основна частина правління була зосереджена на організацію ефективного використання ресурсів наданих в місцеві кооперативи та покращення економічної участі членів кооперативів в роботі об’єднання. Отримана інформація від спеціалістів об’єднання дозволила членам правління зробити акцент на вироблення нових критеріїв оцінки. За пропозицією членів правління виконавчою дирекцією мають бути розроблені розрахунки з використання основних засобів в місцях функціювання системи механізованого доїння корів на пасовищі та холодильного обладнання.
Про впровадження холодного утримання корів на пасовищі інформувала спеціаліст з якості молока Оксана Сеньків. Менеджер з продажу молока Андрій Бліновський розповів про виконання стратегічного напрямку Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні» – будівництво кооперативного переробного підприємства.
В роботі правління взяв тренер з кооперації Львівської аграрної дорадчої служби Михайло Вишньовський, котрий в своїх виступах порекомендував членам правління при врахуванні економічних критеріїв роботи місцевих кооперативів врахувати й розвиток асоціативного життя. Отриманні ресурси від Проекту в місцевих кооперативах мають сприяти росту членства в них та збільшенню реалізації молока. При цьому пріоритетним для членів кооперативів та виконавчої дирекції має бути концентрація на організації спільної кооперативної переробки.


0 comments on Перше правління в 2020 році